Zamówienia indywidualne

Zamów próbki

Nie wiesz na jakie zaproszenia się zdecydować? Boisz się, że gdy przyjdzie przesyłka produkt nie będzie wyglądał tak samo dobrze jak na zdjęciach? Nie wiesz czy wybrać zaproszenie za papierze ozdobnym? Znamy to, bo też jesteśmy klientami. Tym bardziej rozumiemy, ten stres gdy robisz zakupy na jedną najważniejszych chwil w swoim życiu. Dlatego w naszym sklepie, możesz wszystko przetestować lub zobaczyć na własne oczy. Chcemy być bliżej, nawet jeśli fizycznie jesteśmy na dwóch krańcach Polski :)

Napisz do nas, które dokładnie produkty mamy Ci wysłać. Wszystkie próbki są pełnopłatne i wysyłane zgodnie z opisem na stronie. Zaproszenia jak i dodatki drukowane wysyłane są z losowo wybranym tekstem. Na tę chwilę nie ma możliwości przygotowania spersonalizowanych próbek.

Projekt indywidualny zaproszenia

Projekt obejmuje 1 indywidualny projekt zaproszenia wraz z wkładkami oraz kopertą, opracowany tak aby pasował do stylistyki Państwa ślubu. W cenę wliczone są poprawki dotyczące takich zmian jak, kolor, font, drobne korekty graficzne. Prosimy o zgłaszanie jak najwcześniej ponieważ ładne rzeczy potrzebują czasu :)

Zamówienie indywidualne możliwe już od 30 zaproszeń.

CENA: 240 zł + koszty wydruku

Projekt indywidualny SAVE THE DATE

Projekt obejmuje 1 koncept karty 'Save the date' oraz koperty, współgrający ze stylistyką zaproszenia. Uwaga: Projekt opracowujemy na podstawie stylistyki Zaproszenia, więc konieczne jest zamówienie w tym samym czasie obydwu projektów (czy to z sklepu, czy jako projekt indywidualny).

Zamówienie indywidualne możliwe już od 30 zaproszeń.

CENA: 130 zł + koszty wydruku

Projekt dodatków ślubnych

Ze względu na zróżnicowany charakter, ilość dodatków i ilość pracy graficznej dodatki są wyceniane indywidualnie. Cena w dużej mierze jest zależna od tego czy dodatki są projektowane "od podstaw" czy potrzebujecie Państwo skompletować dodatki do stylu z sklepu. Proszę o zgłoszenie się najpóźniej około 1,5 miesiąca przed datą ślubu.

Projekt mapki lub wkładki

Projekt obejmuje 1 koncept wkładki z mapą, wierszem czy harmonogramem ślubu.

CENA: 50 zł + koszty wydruku

Projekt planu stolików

Projekt obejmuje 1 koncept planu. Zwykle wykonywany jest on na formacie 50x70 na sztywnej plexi lub w postaci plakatu do oprawienia w ramę.

CENA: 90 zł + koszty wydruku

Modyfikacja gotowego projektu, dopełnienie oferty gotowego motywu.

Zmiany takie jak zmiana kolorystyki czy treści wykonujemy dla Państwa w cenie produktów :) Jeśli zmiany które chcecie Państwo nanieść wykraczają poza to co jest prezentowane w sklepie : dodatkowy ozdobnik, inny format, innego typu zawieszki, inne dodatki wtedy jest to usługa dodatkowo płatna.

Czas oczekiwania na modyfikacje projektu to około 1-2 tygodnie w zależności od naszych mocy przerobowych :) Do tego czasu trzeba doliczyć też czas na druk, czyli około 2 tygodnie. Łączny czas realizacji to około 3-4 tygodnie. Dajemy zarówno Państwu jak i nam czas na dopieszczanie projektu, poprawki i sprawy techniczne.

Cena modyfikacji projektu zależy od ilości wprowadzanych zmian.

CENA: koszt modyfikacji od 30zł + koszt wydruku danych produktów

Projekt strony ślubnej

Projekt obejmuje wykonanie jednego pełnego projektu strony ślubnej. Zwykle wykonywany jest on w czasie 2 tygodni. Cena zależy głównie od ilości elementów i poziomu skomplikowania elementów graficznych.

CENA: od 300 zł